FANDOM

Katie.PL

alias TrapQueen

  • Mieszkam w kosmosie c;
  • Urodziny 23 sierpień
  • Moje zajęcie Ficki #WD40, Jazda konna, Czytanie czytanie i spanie ^^ (nie zapominajmy o jedzonku) #nutellasquad
  • Jestem , byłam i będę mną
Annabeth blue

Witam serdecznie!

Oto ja i moja fantastyczna osobistość.

Na wiki może nie goszczę bardzo długo, ale dużo w tym czasie się wydarzyło, pod wieloma względami. Po pierwsze i najważniejsze muszę wspomnieć, że jestem tutaj tylko i wyłącznie dzięki mojemu najlepszemu przyjacielowi Wojciowi <3

Wśród moich wielu zainteresowań znajdują się właśnie fanficki, czy to tutaj na wiki, webtoonie, czy gdziekolwiek indziej, gdzie znajdzie się coś wartego uwagi :^

A zatem Fikcje?

Jak już wspomniałam wcześniej - osobą, która przyprowadziła mnie na tą Wikię jest Wojciu.PL - a dokładniej jego genialna fikcja Total Drama The Forest. Serdecznie zapraszam do przeczytania (jeśli już tego nie zrobiliście), jest to seria jak żadna inna, niestety już zakończona, ale kto wie? Może doczekamy się kontynuacji...(The Xmas) i może kontynuacji kontynuacji?

#Widzę duchy #TheCycle

Jeśli się spodoba, to polecam twórczość kolejnego świetnego pisarza - DreamKiller1, Dk pisze inną świetną fikcję pt.: Totalna Porażka w Tajemniczej Dolinie, również pełna tajemnic jak nazwa wskazuje ^^

Zaś przechodząc do mojej twórczości to:

Image0-0

Jest to dość skromny zbiór, więc nie widzę na razie potrzeby tworzenia na to osobnego nagłówka ;p Generalnie rzecz ujmując mam więcej pomysłów, niż czasu i energii na ich spisanie, ale z czasem liczę na większe postępy. Sprawa oczywiście byłaby dużo prostsza, gdybym upolowała takie magiczne urządzonko:

Gdybym takowe posiadała to miałabym za sobą już kilka ficków i z kilkanaście książek, ale sytuację mamy jaką mamy <:

Zainteresowania ;3

IMG 3582

Uwielbiam czytać książki. Najbardziej lubię fantastykę, nie przepadam za science fiction. Pomimo że jestem dziewczyną nie zdarza mi się czytać romansów, ale takie wątki zdarzają się nawet w powieściach fantastycznych I tyle mi wystarczy ;3 Nie jestem w stanie wypisać najwspanialszych pozycji jakie dotąd czytałam bez całkowitego przełączenia się na fangirl mode, a tego wolę uniknąć, zwłaszcza iż piszę to w środku nocy. Jednak wszystkie avki jakie dotąd miałam i prawdopodobnie będę mieć to arty właśnie moich ulubionych postaci z książek.

Stąd też jestem nałogową zbieraczką cytatów :sweatsmile: W swoim skromnym folderze mam ich uzbieranych trochę ponad 2000.

Od czasu wstąpienia dołączenia na Wiki wciągnęłam się też w nałogowe oglądanie anime. Świetne propozycje i ogólnie zwiększenie mojego zainteresowania w tym zakresie zawdzięczam głównie Dk <3 oraz Kitu C:

70c39c6d541edd3b384fb813092b9932

Poza wspomnianymi wcześniej formami rozrywki szaleję za filmami Marvel Studios, głównie wszystkimi z cyklu Avengers, gdzie moją ulubioną postacią jest Loki. Fun fact: filmami zainteresowałam się po przeczytaniu kilku fanficków, gdzie między innymi pojawiał się wspomniany bohater. Nie przepadam za produkcjami DC lecz muszę wyróżnić dwa filmy, które z mojego punku widzenia wyszły im całkiem nieźle, mianowicie: „Wonder Woman” i „Suicide Squad”.      

Zdecydowanie wolę oglądać filmy w domu, pod wieloma względami jestem wręcz skrajnym introwertykiem, choć to raczej jedna z tych "łagodniejszych" sytuacji kiedy to się u mnie przejawia.   

Kocham jazdę konną, jest to moja największa pasja i zamiłowanie. Chcę jak najbardziej wiązać z nią moje życie ^^   

Przyjaciele <3

WDLogo4

WD40 - Studio animacyjne, a jednocześnie kanał telewizyjny i spółka biznesowa. Szóstka twórców tworzy pod jednym szyldem dla uzyskania jeszcze lepszej jakości. Zjednoczeni producenci emitują programy najwyższej klasy; głównie reality show, ale także seriale. Spółka jest również odpowiedzialna za produkcję najlepszego muzycznego show na świecie - amerykańskiego USvision!

Dewiza: Pełny Profesjonalizm.  

Jestem bardzo szczęśliwa, że należę do studia wraz z tą grupą przewspaniałych(<3) osób:

No i oczywiście wszyscy są świetnymi pisarzami więc serdecznie zapraszam do przeczytania ich dzieł! :D
Weird

Online

Moja przygoda z fikcjami online choć pozornie niedługa, to bardzo owocna. Nieskromnie mój profil to tutaj chyba troszku mogę? powiem, że swoim debiutem w Show Never Dies zajęłam 3 miejsce, a później w Hope Never Dies drugie ;)

Z dumą mogę też oświadczyć, że jako jedna z prowadzących dołączyłam do pracy nad całkiem nową fikcją online - Total Drama 15 Demons <3 Serdecznie zapraszam zainteresowanych, czy też po prostu ciekawych formatu do zajrzenia na stronki ;)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.