FANDOM


Jo (Vamelia)
Wściekłe Szczury(TP:ZW)

Szaleni Farmerzy(TP:WL)

Jo's
Płeć kobieta
Włosy blond
Oczy fioletowe
Eliminacja TP:ZW: Odcinek 6 -Granice wytrzymałości

TP:WL: Odcinek 18 - Wredna Niespodzianka

Miejsce TP:ZW: 9

TP:WL: 5/4

Rodzina Mama
Przyjaciele Brick, Brendon, Zoey, Dawn.
Wrogowie Charlotte, Veronica Dakota, Scott, Ann Maria.
Talent siła

Jo - Występuje w Totalnej Porażce Zemście Wawanakwy, oraz w Totalnej Porażce: Wiejskiej Legendzie. Bardzo silna i charyzmatyczna dziewczyna, która polega głownie na sile fizycznej. Oprócz tego jest rowniez sprytna.


Totalna Porażka: Zemsta Wawanakwy

Juz w odcinku pierwszymokazujeswoje zniesmaczenie ta wyspom. Szybko uznaje prowadzącego za kompletnego idiotę. Wyruszyła na poszukiwanie flagi uciekając przed potworem na wodospad, gdzie razem z Dawn i Zoey poddają się medytacji. Uznając, że inni owe flagi już znaleźli wracają do obozu, po drodze spotykając się ze Scottem i Mike'm. Irytuje ją zachowanie szczególnie tego pierwszego. Następnie trafia do drużyny Wściekłych Szczurów. Niestety, jej drużyna przegrywa pierwsze wyzwanie za które Jo obwiniała Dakote. Podczas pierwszej ceremonii była bezpieczna.

{C}W drugim odcinku była bardzo zadowolona z pomysłu na zadanie. Podczas "burzy mózgów" jej drużyny na temat zadań dla przeciwników Scott zaproponował by to właśnie ona ku jej złości wymyślała zadania. Podczas biegu na 500m z zawiązanymi oczami chciała utrzymać szybkie tempo co trochę wkurzyło pozostałych, lecz zdobyli punkt. W kolejnej części złapała rowniez rybę, a w decydującej miała spory udział przy ostatecznym zwycięstwie drużyny.

Trzeci odcinek rozpoczęła od ostrej kłótni z Dakota. Tym razem nie była tak zadowolona kiedy usłyszała jakie jest zadanie, związane głownie z wiedzą. Przed zadaniem Scott jeszcze proponuje jej grę w karty. Dakota rowniez się stara by zagrać wiec Jo skutecznie ją spławia. Przed zadaniem broni Scotta który został obrażony przez Ann Marie. Bardzo szybko wypadła z gry podczas konkursu wiedzy. Mimo tego Dawn zapewniła zwycięstwo swojej drużynie, dzięki czemu Jo została na kolejny odcinek.

W czwartym natomiast biegnąc na stołówkę spotyka ponownie Scotta. Jak można zauważyć, nie ma ona najlepszego dnia. Po dłuższej rozmowie ujawnia w pokoju zwierzeń że jest całkiem pod wrażeniem. Zadowolona jest rowniez motywem zadania w tym odcinku, sportowym, dlatego jest bardzo pewna zwycięstwa. Wszystko szlo im bardzo sprawnie, głownie dzięki niej. Wkurzyło ją jednak zachowanie Dakoty. Zazdrosna była, kiedy Scott zabrał ją na barana. W drugiej części (paintbol) szybko eliminuje rywali. Zaczęła od trafienia Dakoty, a potem.. Scotta, w ramach zazdrości, przez co jednak drużyna przegrywa. Godząc się ze Scottem razem eliminują Dakote.

W piątym z kolei jest bardzo zaniepokojona porwaniem Scotta. Udaje się prędko na stołówkę w nadziei na jakieś wskazówki. Pogania drużynę w zadaniu, by jak najszybciej odnaleźć brakującego członka drużyny. Ciągle o nim myśli i razem z pozostałymi je rybę zaoferowana przez B. Wiele na tym traci, przez co jej drużyna dociera na miejsce dopiero jako druga, lecz ona się tym nie przejęła, tylko zasypała Scotta pytaniami. Na ceremonii eliminacyjnej została w programie.

W kolejnym, szóstymodcinkuokazuje się że nosi piżamę w niedźwiadki, przez co stalą się szybko obiektem drwin w drużynie. Cieszy się rozwiązaniem drużyn, lecz miała nadzieje ze nowina jest zbudowanie siłowni na wyspie. Jest wkurzona, kiedy dowiaduje się że do programu powróciła Dakota. Nie zadowolona jest rowniez że podczas pierwszego zadania wylosowała jedynie przepustkę do następnej. Nie najlepiej radziła sobie ze strzelaniem z luku, lecz pomogła jej nieoczekiwanie Dakota, dzięki czemu dostała się do finałowej rundy. W której przegrała, rowniez przez Dakote. A ponieważ Chris ogłosił, ze osoba która przegra finałowy pojedynek w wyzwaniu odpada, Jo została zmuszona opuścić wyspę.

Pojawia się ponownie w dziewiątym odcinku, podczas eliminacji Scotta. Razem opuszczają wyspę.


Audycja

Chris: Witam dziś z pięknego Toronto. Kontynuujemy odwiedziny u tych, którym nie poszczęściło się w naszym programie. Czy zastanawialiście się, jak rozwija się związek Jo i Scotta? Dziś zapytamy o to zawodniczkę „Wściekłych Szczurów”
(do Jo): Cześć, Jo
Jo: Cześć .
Chris: Świetnie wyglądasz. Nowa fryzura? Makijaż? A nie, ty po prostu się… umyłaś! (śmiech)
Jo: Ja chociaż wiem, co to mydło!
Chris (przestaje się śmiać): Dosyć komplementów. Co u ciebie słychać?
Jo: Jak widać. Mieszkam w Toronto, ćwiczę na siłowni, uczę się, a w wolnych chwilach pomagam rodzicom. Moja mama pracuje w salonie samochodowym, a tata jest trenerem drużyny hokejowej.
Chris: Wszyscy pamiętamy, że z programu odpadłaś przez spisek Dakoty… (śmiech)
Jo: Bawi cię to?
Chris: Dakota udowodniła, że zależy jej na zwycięstwie.
Jo: Rozumiem, że oboje wyznajecie zasadę: „Po trupach do celu”.
Chris: Masz żal do Dakoty?
Jo: Żal to nie jest dobre słowo.
Chris: A jakie jest?
Jo: O tym Dakota już wkrótce się przekona, pozna smak zemsty.
Chris: Wreszcie mówisz sensownie. Co zamierzasz zrobić?
Jo: Niech to cię nie interesuje. To sprawa między mną a Dakotą.
Chris: Mam nadzieję, że uprzedzisz nas wcześniej, byśmy mogli w porę włączyć kamery.
Jo: Nie licz na to!
Chris: A jak rozwija się twój romansik? (śmiech)
Jo: Scott jest beznadziejny. To już dawno się skończyło.
Chris: A w programie gruchaliście jak dwa gołąbki.
Jo: Program to jedno, a prawdziwe życie to drugie. Okazało się, że to, czego szukałam... (zamyśla się) No, ale teraz nie w głowie mi miłość. Ostro ćwiczę na siłowni, aby nabrać krzepy. Przy okazji pozdrawiam moją przyjaciółkę Evę, którą poznałam właśnie na siłowni.
Chris: A co program zmienił w twoim życiu?
Jo: Zrozumiałam, że są sprawy, o których nie powinno się głośno mówić, no i niektóre rzeczy trzeba trzymać z dala od wścibskich ludzkich oczu i języków.
Chris: Mówisz o swojej… hmm… „przyjaźni” ze Scottem?
Jo: Tak. Nie jest dobrze, gdy obcy ludzie mówią ci na ulicy, że Scott to jest taki a taki… , że zrobił to i to … bla bla bla … (patrzy w kamerę) Ludzie! To moje życie i mam w nosie, co wy o tym sądzicie!
Chris: Podoba ci się popularność?
Jo: To ma swoje dobre i złe strony. Ale nie wiem, czy zdecydowałabym się wziąć jeszcze raz udział w takim programie.
Chris (do kamery): I tym „mądrym” wyznaniem Jo żegna się z nami. Dakota, uważaj! (śmiech)


Ciekawostki

  • Jako jedyna z uczestników fikcji znała już jedna uczestniczkę w poprzednich sezonów, Ewe.
  • Pierwsza osoba która odpadła po połączeniu drużyn.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.