FANDOM

 • Vamelia

  Heeej! Jestem wreszcie na wakacjach i jeszcze przed letnią robotą, no i troche mi się nudzi, a że właśnie obejrzałam sezon Pakhtiew Island to sobie wyobraziłam jakby wyglądała wersja Heroes vs Villains wliczając cast z Pakhtiew Island i głównie zawierając takie zaniedbane postacie, które powinny się jeszcze pojawić, oraz które po prostu zasługują na to miano. Liczba zawodników: 20 Top Heroes: 10 Top Villains: 10
  Gwen


  Przyznam, że przez długi czas jej nie lubiłam, i chociaż w trzecim sezonie mogła wydawać się antagonistką, to w All-stars udowodniła że jest dobrą postacią, przy czym była zabawna, i chociaż się spełniła w Totalnej Porażce jako postać, to dla mnie jest zdecydowanie jedną z największych bohaterek ze wszystkich postaci.


  Dawn


  Faworytk…

  Czytaj całość >
 • Vamelia

  Wakacyjne Plany

  cze 20, 2013 przez Vamelia

  Hej! Przedstawiam poniżej moje wakacyjne plany na fikcje, które (mam nadzieje) uda mi się zrealizować, mając wreszcie chwile oddechu :)


  Na chwile obecna chce skupić sie tutaj na dokończeniu 6 Etapu. Potem zabieram się za kontynuacje WL, o której więcej informacji znajdziecie poniżej. ;) Tak czy inaczej, TAR na pewno znajdzie jeszcze czas na odcinki podczas wakacji.

  Zastanawiam się również nad obsada do kolejnego sezonu, może chcielibyście pomoc mi przy doborze obsady? :D Nie tylko poszukuje par postaci z Total Drama, ale mile widziane są również wasze postacie!

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.